Logo Pracuj.pl

Menedżer kategorii produktów

Laboratorium Dermapharm Spółka z o.o.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Laboratorium Dermapharm Spółka z o.o.

Człuchowska 12A

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie nowych produktów i otwieranie nowych rynków/kanałów sprzedaży
  • rozwój i koordynacja działania sieci dystrybucji
  • współtworzenie polityki cenowej i produktowej
  • kreowanie strategii sprzedaży i wizerunku firmy
  • realizacja wyznaczonego planu sprzedaży
  • stworzenie średnioterminowej (rocznej) strategii produktowej
  • współtworzenie planów marketingowych oraz strategii marketingowej produktu (akcje promocyjne, ustalanie ceny, opracowywanie nowych kanałów sprzedaży)
  • zarządzanie zespołem pracującym nad produktem

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość zasad związanych z tworzeniem i wdrażaniem strategii produktu
  • wiedza na temat narzędzi marketingowych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie na zasadach umowy o pracę
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych i szkolenia
  • wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji
  • benefity w postaci dofinansowania karnetów, biletów, urlopu itp.
  • autonomię w działaniu
  • wsparcie zarządu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Jesteśmy polską firmą produkcyjną, łączącą 28-letnie doświadczenie w branży z nowatorskim podejściem do kwestii produkcji i zarządzania. Lubimy wyznaczać trendy i możemy to robić dzięki otwartości zarządu oraz zaangażowaniu naszych pracowników.

Co nas wyróżnia?

- Nastawienie na rozwój, inwestowanie w wiedzę i poszerzanie horyzontów

- Pewność, że wytwarzamy i oferujemy produkty wysokiej jakości

- Długi staż pracy naszych pracowników

- Uważność na inicjatywy każdego członka zespołu

Stanowisko dedykowane nowej linii produktów – chemii gospodarczej marki INDAVOX, oraz preparatom biobójczym i odstraszającym owady marki MOSKIEX.

Menedżer kategorii produktów, Człuchowska 12A, Wola, Warszawa