Oferta pracy

Menedżer Kategorii - wykończenie podłogi

SKLEPY KOMFORT S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Sklepy Komfort S.A. - to miejsce, gdzie od ponad ćwierć wieku, w 160 sklepach kreujemy świat wnętrzarski zgodnie z najnowszymi trendami. Naszym priorytetem jest podążanie za potrzebami klientów, dlatego chcemy być w Waszych  domach kompleksowo. Będąc liderem w sprzedaży pokryć podłogowych poszerzamy asortyment o wyposażenie łazienek, kuchni, drzwi oraz dodatki aranżacyjne – tak, by tworzyć wyjątkowe wnętrza.

Menedżer Kategorii - wykończenie podłogiNumer ref.: 2 dni zdalne, 3 dni biuro Łódź

Twój zakres obowiązków:

  • Opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju asortymentu
  • Zarządzanie celami sprzedaży, marży, zapasami zgodnie z budżetem kategorii
  • Zarządzanie bazą danych w systemie
  • Odpowiedzialność za standardy ekspozycyjne i layouty ułożenia kategorii w sklepie
  • Analiza danych i trendów rynkowych oraz monitorowanie działań konkurencji
  • Budowanie i utrzymanie relacji z dostawcami (negocjowanie umów i warunków)
  • Tworzenie planów promocji i działań marketingowych dla kategorii
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań i produktów
  • Ścisła współpraca ze sklepami oraz innymi działami firmy

Nasze wymagania:

  • Wyższe wykształcenie
  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu kategorią - warunek konieczny (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zbliżoną kategorią)
  • Znajomość rynku dostawców i producentów
  • Wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych (popartych sukcesami)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy w zespole
  • Inicjatywa w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B

Mamy dla Ciebie:

  • e-booki, audiobooki
  • miejsce parkingowe
  • krótsze piątki
  • OK system, opiekę medyczną
  • rozwój zawodowy
  • programy szkoleniowe
  • rabat pracowniczy
  • dodatek mieszkaniowy
  • aktywności dla dzieci
  • bony świąteczne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy