Oferta pracy

Menedżer Klienta Premium

POLSKI HOLDING INWESTYCYJNY S.A.O firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie celów biznesowych w obszarze sprzedaży bezpośredniej produktów oferowanych przez Holding,

  • Nawiązywanie współpracy z partnerami biznesowymi,

  • Aktywny udział w eventach branżowych na podległym terenie,

  • Kompleksowa współpraca z Klientami z segmentu Premium,

  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami Premium oraz aktywne pozyskiwanie nowych,

  • Zapewnienie Klientom doskonałej jakości obsługi, zgodnej z najwyższymi standardami,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku poparte sukcesami

  • Samodzielne planowanie działań sprzedażowych, umiejętność pozyskiwania klientów i partnerów, do współpracy

  • Proaktywna postawa biznesowa,

  • Znajomość narzędzi marketingowych będzie dodatkowym atutem, komunikatywność i pozytywne nastawienie,

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem,

  • Sumienność i zaangażowanie w realizacji zadań , zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu zadań

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracę (działalność gospodarcza, umowa zlecenie) lub kontrakt menedżerski,

  • Prestiżowe i komfortowe biuro zlokalizowane w Centrum miasta,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • System szkoleń i wsparcie doświadczonego mentora na każdym z etapów rozwoju,

  • Atrakcyjny system premiowy i dodatkowe profity,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Pakiet socjalny np.: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna.

POLSKI HOLDING INWESTYCYJNY S.A.

Polski Holding Inwestycyjny SA od momentu rozpoczęcia działalności stale dywersyfikuje obszary swoich przedsięwzięć, wyszukując nowych rozwiązań biznesowych. Spółkę oraz podmioty powiązane tworzą uznani specjaliści z dużym doświadczeniem. Dzięki kompetencjom oraz zaangażowaniu rozwijamy się i stale umacniamy swoją pozycję na rynku, dążąc do sukcesu, którym jest wspólna satysfakcja naszych Klientów i Pracowników.

Przewiń do profilu firmy