Oferta pracy

Menedżer Klubu Sportowego

Exact Systems Sp. z o.o.

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 7 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie operacyjne Klubem Sportowym

  • Przygotowanie planów budżetowych zgodnie z wyznaczonymi celami i ich realizacja

  • Przygotowanie oraz realizacja planów marketingowych klubu

  • Kreowanie wizerunku klubu za pomocą dostępnych narzędzi oraz kanałów promocji

  • Reprezentowanie klubu podczas wydarzeń medialnych i biznesowych

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie realizacji celów klubu

  • Współpraca z trenerami, zawodnikami , kibicami oraz uczestnikami w zakresie imprez związanych z kulturą fizyczną

  • Bieżąca współpraca z PZPS, PLS

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane 2 lata)

  • Otwartość na ludzi oraz łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowanie trwałych relacji

  • Wysoka efektywność w wykonywaniu zadań i motywacja do osiągania celów

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki ekonomiczne, marketing i zarządzanie, zarządzanie w sporcie

  • Język angielski pozwalający na swobodną komunikację (w mowie i w piśmie)

Mile widziane

  • Znajomość branży sportowej i rekreacyjnej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2b

  • Podstawa wynagrodzenia wzbogacona o premię od osiągniętego budżetu

  • Niezbędne narzędzia pracy : telefon, laptop, samochód służbowy

  • Budżet szkoleniowy

  • Dużą samodzielność działania

  • Realny wpływ na funkcjonowanie i wyniki klubu

  • Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Grupa Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od wielu lat jesteśmy zaangażowani w życie sportowe Częstochowy. W listopadzie 2021 r. podczas Gali Konkursu Jurajski Produkt Roku dostaliśmy nagrodę w kategorii Mecenas Sportu za wspieranie środowisk sportowych.

Przewiń do profilu firmy