Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
ELIT Polska sp. z o.o.

Menedżer Kluczowych Klientów

ELIT Polska sp. z o.o.O firmie

aleja Roździeńskiego 188

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych oraz utrzymanie obecnych kontaktów z klientami w wyznaczonym obszarze działania;

  • Bezpośrednia, bieżąca obsługa klientów;

  • Zbieranie informacji o regionalnym rynku motoryzacyjnym.

Nasze wymagania

  • Zamieszkania w obsługiwanym terenie (śląskie, opolskie, dolnośląskie);

  • Znajomości rynku części zamiennych do samochodów osobowych;

  • Doświadczenia w pracy jako handlowiec;

  • Praktycznej znajomości narzędzi i technik sprzedaży;

  • Biegłej znajomości obsługi komputera;

  • Prawa jazdy kat. B

  • Motywacji, zaangażowania w sumienną i dokładną pracę:

  • Zarejestrowanej działalności gospodarczej lub gotowości do jej rejestracji.

To oferujemy

  • Współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy;

  • Możliwość rozwoju oraz system szkoleń zawodowych;

  • Atrakcyjny system premiowy;

  • Możliwość przystąpienia do bardzo szerokiego pakietu prywatnej opieki medycznej;

  • Możliwość przystąpienia do Grupowego ubezpieczenie na życie;

  • Duże zniżki pracownicze na zakup towarów z asortymentu firmy;

  • Atmosferę w pracy służącą szybkiemu zaadaptowaniu się w nowym środowisku.

Czołowy dystrybutor części motoryzacyjnych członek światowej grupy kapitałowej LKQ - ELIT Polska Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Miejsce pracy:

Katowice + wyznaczony teren