Logo Pracuj.pl

Menedżer krajowy na Polskę (K/M/X)

Unitedprint.com SEO firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków jako zatrudnionego w Polsce menedżera krajowego na Polskę (K/M/X) będzie należeć aktywna sprzedaż wszystkich produktów, usług i funkcji UNITEDPRINT w Polsce. Będziesz również ponosić odpowiedzialność za rozwój i rozszerzanie działań sprzedażowych oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów. Następnie do Twoich zadań będzie należało utrzymywanie kontaktów z już pozyskanymi klientami, rozwijanie ich potencjału sprzedażowego i w razie potrzeby zapewnienie im obsługi. Uczestnictwo w wydarzeniach biznesowych i sprzedażowych, takich jak targi, warsztaty itp. będzie w równym stopniu częścią Twoich obowiązków, jak aktywne poszukiwanie odpowiednich partnerów produkcyjnych. Będziesz ponosić odpowiedzialność za ciągły rozwój naszej oferty produktów, usług i funkcji w naszej witrynie internetowej, jak również za stałą dobrą znajomość rynku, opartą na ciągłym porównywaniu cen i ofert z konkurencją.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w dziedzinie sprzedaży zewnętrznej w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w branży poligraficznej lub medialnej będzie dodatkowym atutem
  • Udokumentowane osiągnięcie celów sprzedażowych w dynamicznej dziedzinie
  • Zdolność do komunikowania się i nawiązywania kontaktów z grupami docelowymi na różnych szczeblach zarządzania
  • Dobra znajomość procesów e-handlu i produktów cyfrowych
  • Przejawianie inicjatywy i elastyczna osobowość z praktycznym podejściem
  • Rdzenny użytkownik języka polskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego w mowie i piśmie
  • Gotowość do podróży i prawo jazdy (kategoria B)

To oferujemy

  • Bardzo stabilna pod względem finansowym i rentowna firma prywatna z doświadczonym międzynarodowym zarządem i członkami zespołu. Praca zdalna w domu, zapewniająca dużą elastyczność w codziennej pracy, umożliwiająca łączenie życia rodzinnego z pracą zawodową. Samochód służbowy do użytku prywatnego. Ponadto możesz korzystać z naszej własnej strefy zdrowia w siłowni i znaleźć idealną równowagę w codziennej pracy z osobistym wsparciem naszego konsultanta zdrowia i na zajęciach fitness. W spokojnej strefie relaksu zapraszają do wypoczynku hamaki z widokiem na kolorowe akwarium. W strefie rekreacji czekają na Ciebie flippery, piłkarzyki lub pełne akcji gry konsolowe.

Unitedprint.com SE

Obecnie zatrudniamy ponad 300 osób w 32 krajach* na całym świecie. Jako jedna z czołowych drukarni internetowych w Europie z naszymi flagowymi sklepami Easyprint.com i Print24.comrozwijamy się w wyjątkowo szybkim tempie. W związku z tym poszukujemy pracownika (K/M/X), który dołączy do nas jak najszybciej na stanowisko w Polsce (praca zdalna) w pełnym wymiarze czasu pracy: Menedżer krajowy na Polskę (K/M/X)

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Prosimy o przesłanie szczegółowego zgłoszenia zawierającego oczekiwania dotyczące wynagrodzenia oraz najwcześniejszy możliwy termin rozpoczęcia pracy do pani Davine Lerchl – drogą mailową na adres [email protected] lub pocztą na adres Unitedprint.com SE, Friedrich-List-Straße 3, 01445 Radebeul, Niemcy.

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń!

* Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Republika Południowej Afryki, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy i Stany Zjednoczone

Prosimy pamiętać, że ze względu na wymagania związane z językami obcymi zgłoszenia należy przesyłać wyłącznie w języku angielskim lub niemieckim. Zgłoszenia w innych językach nie będą rozpatrywane.

Menedżer krajowy na Polskę (K/M/X), pomorskie