Oferta pracy

Menedżer linii produktów – maszyny komunalne

SaMASZ Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • teren działania: cała Polska

  • dalszy rozwój sieci dystrybucji maszyn komunalnych o firmy zajmujące się utrzymaniem i kształtowaniem terenów zielonych, oczyszczaniem miast, zarządzaniem infrastrukturą drogową

  • budowanie współpracy oraz utrzymywanie dobrych, długofalowych relacji z partnerami biznesowymi

  • opracowanie i wdrożenie strategii dla wybranych grup produktowych

  • planowanie, monitorowanie, analizowanie celów handlowych krótko i długofalowych dla wybranych grup produktowych

  • aktywne badanie potrzeb rynku i analizę pod kątem pozycjonowania produktu

  • wsparcie merytoryczne klientów indywidualnych i firm

  • współpracę z innymi działami firmy w tym z zespołem projektowym i marketingowym

  • uczestnictwo w targach branżowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku w branży metalowej, automotive lub pokrewnej

  • wiedza i/lub zainteresowania techniczne

  • umiejętność zarządzania projektami

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • chęć współpracy i podejmowania inicjatywy

  • umiejętności analityczne

To oferujemy

  • pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • pracę w przyjaznym, profesjonalnym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatnie do realizowanych zadań

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy