Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer Magazynu i logistyki

SAT Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz zarządzać działaniem centralnego magazynu firmy odpowiadając za 30 osobowy zespół oraz towar.

  • Wdrożysz nowy system WMS, optymalizując procesy magazynowe i ustawiając KPI.

  • Będziesz odpowiadać za współpracę z firmami kurierskim oraz spedycyjnymi.

  • Będziesz współpracować z Zarządem oraz menedżerami pozostałych komórek w firmie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika magazynu min. 2 lata.

  • Umiejętność budowania zespołu i pracy z ludźmi.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu.

  • Doświadczenie w pracy na systemach WMS - mile widziane doświadczenie we wdrażaniu.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na magazynie eCommerce.

  • Doświadczenie w pracy na systemie Comarch XL.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym, ambitnym zespole

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań

  • Dofinansowanie karty Multisport

  • Zniżki pracownicze na ofertę sklepu S’portofino

  • Prace w nowoczesnej hali Panattoni Park Komorniki (Poznań)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

SAT Sp. z o.o.

S’portofino to multibrand stworzony z myślą o pasjonatach aktywnego stylu życia i miłośnikach mody. Niezmiennie od 12 lat podążamy za najświeższymi, światowymi trendami i szukamy najlepszych, technologicznych rozwiązań, aby dostarczać naszym klientom doświadczenie na najwyższym poziomie – zarówno w kwestii mody, jak i sportu. Starannie dobieramy marki do swojego portfolio, stawiając na wysoką jakość, komfort i nietuzinkowość kolekcji. Jesteśmy odważni i nie zatrzymujemy się w interpretowaniu trendów, dzięki czemu nasza oferta jest zawsze świeża i różnorodna. Aktualnie oferujemy ponad 100 marek premium, dostępnych online w sklepie internetowym w 9 wersjach językowych oraz w 6 salonach stacjonarnych, znajdujących się w prestiżowych lokalizacjach.

Przewiń do profilu firmy