Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer Marketingu

Uni-Sport Sp. z o.o.

  • Siemianowicka 5A, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Siemianowicka 5A

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizowanie strategii marketingowej

  • Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie marketingu i PR

  • Inicjowanie, wspieranie, prowadzenie kampanii reklamowych i promocyjnych (offline, online, social) nastawionych na pozyskiwanie nowych Klientów

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku marki

  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych, materiałów wsparcia sprzedaży oraz dbanie o ich spójność wizualną i komunikacyjną

  • Administrowanie stronami internetowymi oraz mediami społecznościowymi

  • Bieżące optymalizowanie i raportowanie efektywności prowadzonych działań

  • Analizowanie wyników kampanii reklamowych (w tym praca z Google Analitics oraz raportami z agencji zewnętrznych)

  • Współpraca z działem sprzedaży

  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi

  • Współpraca z grafikiem

  • Analiza rynku oraz działań marketingowych prowadzonych przez konkurencję

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: e-marketing, marketing, zarządzanie)

  • Doświadczenie w e-commerce

  • Doświadczenie w prowadzeniu profili Social Media

  • Swobodne poruszanie się w środowisku MS Office

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – w mowie i w piśmie

  • Praktyczna wiedza w zakresie budowania oraz realizacji strategii i wizerunku marki

  • Biegłość w korzystaniu z narzędzi analitycznych online, takich jak np. Google Analytics

  • Doświadczenie w prowadzeniu/nadzorowaniu kampanii Google Ads oraz Facebook Ads

  • Doświadczenie w pracy z domami mediowymi /agencjami interaktywnymi

  • Praktyczna znajomość GTM, SEO, narzędzi do tworzenia grafiki

  • Wysoka zdolność komunikacyjna i kultura osobista

  • Umiejętność planowania i realizacji zadań

  • Kreatywność i poczucie estetyki

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Pasja do outdooru lub wspinaczki

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań

  • Przyjazną atmosferę

  • Umowę o pracę lub umowę B2B

  • Atrakcyjne zniżki na nasze produkty

  • Premie świąteczne

Jesteśmy grupą ludzi z górską pasją, od 1996 specjalizujemy się w dystrybucji sprzętu wspinaczkowego, outdoorowego oraz sportowego. Na przestrzeni lat staliśmy się solidnym oraz sprawdzonym dystrybutorem marek Mammut, Singing Rock i Nitro. Dołącz do nas i dziel z nami swoją pasję.

Przewiń do profilu firmy