Oferta pracy

GSK

Safety Evaluation and Risk Management (SERM) Medical Manager

GSKO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 16 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Proaktywne zarządzanie wiedzą medyczną w obszarze bezpieczeństwa farmakoterapii leków pozostających pod nadzorem zespołu.

  • Tworzenie analiz, które dotyczą statusu korzyści/ryzyko aktywnych substancji produktów

  • Wnioskowanie oparte o medyczne i naukowe przesłanki, które umożliwia potwierdzenie statusu produktów

  • Doradztwo medyczne służące ocenie statusu produktów, które są przedmiotem negocjacji w umowach licencyjnych

  • Zapewnienie medycznej analizy pod kątem korzyści/ryzyka raportowanych działań niepożądanych leków z uwzględnieniem sygnałów bezpieczeństwa farmakoterapii.

  • Analiza zdarzeń niepożądanych zarejestrowanych przez firmę GSK pod kątem ważnych informacji dotyczących leczenia pacjentów i takich, które mogą prowadzić do zmiany zapisu w drukach rejestracyjnych

  • Analiza literatury medycznej pod kątem ważnych informacji dotyczących leczenia pacjentów i takich, które mogą prowadzić do zmiany zapisu w drukach rejestracyjnych

  • Odpowiadanie na pytania dotyczące bezpieczeństwa produktów, a stawiane przez jednostki wewnątrz, jak i zewnątrz firmowe

  • Zapewnienie medycznego wsparcia dla specjalistów tworzących okresową dokumentację (PSUR) bezpieczeństwa farmakoterapii dla produktów.

  • Zapewnienie medycznego wsparcia dla specjalistów tworzących dokumentację, która umożliwia zarejestrowanie lub wprowadzenie zmian rejestracyjnych dla wybranych grup produktów, które są pod nadzorem zespołu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe medyczne – lekarz medycyny.

  • Doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa farmakoterapii.

  • Doświadczenie w pracy z dokumentami medycznymi – rejestracja dokumentów, praca w dziale medycznym, analiza tzw. sygnałów bezpieczeństwa farmakoterapii w przypadku odnalezienia danych o produkcie, które mogą mieć wpływ na bezpieczeństwo jego stosowania i nie zostały jeszcze opisane w jego dokumentacji medyczno-rejestracyjnej.

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Umiejętność efektywnej komunikacji - prowadzenie rozmów przez telefon, telekonferencji oraz jasnego formułowania myśli w formie pisemnej w języku angielskim.

  • Praktyczna znajomość obsługi oprogramowania: MS Office.

  • Umiejętność posługiwania się bazami danych takimi jak MedLine (OVID).

To oferujemy

  • Pracę w organizacji należącej do światowej czołówki firm farmaceutycznych.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i bonus roczny.

  • Ubezpieczenie na życie I program emerytalny.

  • Ubezpieczenie medyczne dla pracownika I członków rodziny.

  • Kartę Multisport.

  • Szerokie możliwości rozwoju w organizacji.

  • Spersonalizowane podejście do rozwoju (mentoring, platformy szkoleniowa on-line: Pluralsight, Business Skills, Harvard Manage Mentor, Skillsoft itp.)

  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Benefity

  • program emerytalny

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

GSK

Jesteśmy globalną firmą z sektora ochrony zdrowia, której głównym celem jest pomaganie ludziom robić więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej. Należą do nas trzy globalne przedsiębiorstwa, które badają, opracowują i wytwarzają nowatorskie leki, szczepionki i produkty ochrony zdrowia. Naszym celem jest dostarczanie zróżnicowanych, wysokiej jakości i potrzebnych produktów leczniczych jak największej liczbie osób, dzięki naszej specjalistycznej wiedzy naukowej i technicznej oraz utalentowanej kadrze. Dążymy do tego, by przyciągnąć najlepszych ludzi i stworzyć środowisko, które rozwija i inspiruje. Odkryj więcej ekscytujących możliwości, odwiedzając naszą stronę „Kariera”.

Dołącz do energicznego zespołu wspierając go wiedzą i doświadczeniem, aby zapewniać pacjentom na całym świecie najlepsze i najbezpieczniejsze sposoby leczenia.

Czyż misją lekarza nie jest właśnie niesienie pomocy w zakresie zdrowia tym, którzy tego potrzebują? Daj coś od Siebie z pasją, a dobro, możliwości rozwoju, nowe ścieżki kariery otworzą się przed Tobą.

Przewiń do profilu firmy

Misją GSK jest poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej.

Realizując naszą misję, tworzymy i dostarczamy nowoczesne leki i szczepionki oraz angażujemy się w zwiększanie dostępu do efektywnych terapii i edukację zdrowotną polskiego społeczeństwa. W swoich działaniach dążymy do tego, aby być odpowiedzialnym partnerem, budując oparte na zaufaniu relacje z uczestnikami polskiego systemu ochrony zdrowia, stawiając na dialog i przejrzystą współpracę.

Na co dzień kierujemy się czterema ważnymi wartościami: koncentracją na potrzebach pacjentów, uczciwością, szacunkiem do innych, transparentnością.