Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Menedżer/Menadżerka w dziale doradztwa podatkowego

WPW DORADZTWO PODATKOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

WPW DORADZTWO PODATKOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pawła Włodkowica 4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Na stanowisku Menedżera/Menadżerki w dziale doradztwa podatkowego będziesz odpowiedzialny/a za współpracę z klientami kancelarii oraz realizowanie projektów doradczych. Do Twoich obowiązków może należeć reprezentowanie klientów przed sądami i organami administracyjnymi. Będziesz mieć okazję przyczyniać się do rozwoju naszej kancelarii – doceniamy inicjatywę w obszarze działań wizerunkowych i business developement oraz podnoszenie kompetencji w zakresie wybranej specjalizacji.

Nasze wymagania

Poszukujemy osoby, która:

• posiada minimum 5-letnią praktykę w zakresie doradztwa podatkowego w szczególności w obszarze podatku VAT,

• posiada tytuł doradcy podatkowego,

• bardzo dobrze zna język angielski, także język branżowy,

• lubi pracę w konsultingu i posiada dobre umiejętności komunikacyjne,

• potrafi zarządzać pracą zespołu,

• jest samodzielna i odpowiedzialna.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju dzięki pracy przy ambitnych projektach dla dużych podmiotów gospodarczych, m.in. spółek giełdowych, banków, wiodących polskich przedsiębiorstw oraz zagranicznych korporacji,

  • elastyczny czas pracy,

  • konkurencyjne wynagrodzenie i prywatną opiekę medyczną,

  • pozytywną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę oraz możliwość aktywnego udziału w rozwoju kancelarii,

  • pracę na samodzielnym stanowisku, wspieraną zarówno przez Partnerów kancelarii, jak i młodszych członków zespołu oraz administracji biurowej,

  • dogodną i prestiżową lokalizację firmy (ul. Włodkowica 4),

  • możliwość pracy zdalnej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • szkolenia

WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy to kancelaria prawna i firma doradztwa podatkowego. W ramach naszej kancelarii realizujemy projekty restrukturyzacyjne oraz obsługujemy złożone transakcje realizowane przez naszych klientów – spółki giełdowe, instytucje finansowe oraz duże i średnie firmy z polskim i zagranicznym kapitałem. Firmę stanowi starannie dobrany zespół ekspertów – w większości po wieloletniej karierze w firmach tzw. Wielkiej Czwórki. Stawiamy na indywidualny rozwój każdego z pracowników, ceniąc inicjatywę i aspiracje, jednocześnie oferując nowoczesny model współpracy – oparty na zaufaniu, elastycznym czasie pracy oraz możliwości ciągłego rozwijania kompetencji.

Przewiń do profilu firmy