Oferta pracy

Menedżer / Menedżerka ds. EHS

Carlsberg Polska

  • Sierpc

    Sierpc, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie kultury bhp w organizacji.

  • Nadzorowanie przestrzegania w firmie wymagań prawnych oraz standardów w zakresie bhp i ochrony środowiska.

  • Współtworzenie i zapewnianie efektywnego funkcjonowania systemów zarządzania bezpieczeństwem oraz ochrony środowiska według norm ISO 45001 oraz 14001.

  • Merytoryczne wspieranie całej organizacji w zakresie bhp i ochrony środowiska.

  • Prowadzenie audytów, szkoleń wewnętrznych, kontrolowanie, raportowanie i weryfikowanie kluczowych wskaźników.

  • Współpracowanie z centralą w zakresie tworzenia standardów i wymiany dobrych praktyk w Grupie Carlsberg.

  • Zarządzanie zespołem trzech Specjalistów / Specjalistek oraz współpraca z organami zewnętrznymi bhp i ochrony środowiska.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Uprawnienia dla pracowników służby bhp, które są wymagane przepisami.

  • Wiedza z przepisów oraz dobrych praktyk bhp i ochrony środowiska w zakładach produkcyjnych i logistyce.

  • Minimum 5-ciu lat doświadczenia w bhp i/lub ochronie środowiska i/lub pokrewnych obszarach zarządzania ryzykiem, atutem będzie doświadczenie w utrzymaniu systemów ISO 14001 i/lub ISO 45001.

  • Analityczne myślenie, samodzielność, dobra organizacja pracy i nastawienie na ciągłe doskonalenie metod zarządzania.

  • Dobra znajomość programu MS Excel.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • korporacyjna karta kredytowa

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • jasny system premiowy

  • pracodawcę odpowiedzialnego społecznie

Będziesz pracować z produktami, które wywołują emocje - prawdopodobnie najlepszymi na świecie, w firmie, która ponownie zajęła 3. miejsce w niezależnym rankingu „Poland’s Best Employers 2022” w kategorii FMCG.

Przewiń do profilu firmy