Oferta pracy

Menedżer/Menedżerka ds. Sprzedaży Aktywnej

Orange Polska

  • Elbląg

    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych i jakościowych podległych zespołów sprzedaży aktywnej

  • Budowanie zespołów sprzedażowych, prowadzenie procesów rekrutacji

  • Współpraca z Partnerami Biznesowymi

  • Zarządzanie powierzonymi inwestycjami oraz budżetem trade marketingowym

  • Realizacja planu rozwoju podległych partnerów, liderów i handlowców

  • Współpraca z innymi kanałami sprzedaży, budowanie wizerunku sprzedaży aktywnej

  • Monitorowanie działań konkurencji na rynku lokalnym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym oraz budowaniu zespołów sprzedażowych

  • Umiejętność wyznaczania i egzekwowania realizacji celów biznesowych oraz opracowywania krótko i długoterminowej taktyki działań powierzonego obszaru

  • Znajomość specyfiki kanału D2D i innych kanałów sprzedaży

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z partnerami biznesowymi

  • Umiejętność inspirowania i motywowania współpracowników do działania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

Zespół

  • Jesteśmy zespołem realizującym cele strategiczne i wyzwania w obszarze sprzedaży B2C w kanałach POS i Sprzedaży Aktywnej. Stawiamy na otwartość, współpracę i pozytywne nastawienie. Twoim szefem będzie Dyrektor Komercyjny Regionu Północ.

Od lat znajdujemy się pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

W procesie rekrutacji do Orange wszyscy kandydaci mają równe szanse, niezależnie od płci, wieku, rasy, pochodzenia, wyznania, niepełnosprawności, orientacji seksualnej lub innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Przewiń do profilu firmy