Oferta pracy

Menedżer Obszaru Produkcji

DELPHARM

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

DELPHARM

Grunwaldzka 189

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii, inicjowanie i wdrażanie projektów optymalizacyjnych

  • Efektywne alokowanie zasobów ludzkich w zależności o potrzeb i planów produkcyjnych

  • Nadzorowanie prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych

  • Motywowanie i rozwijanie zespołu w celu wykorzystania całego jego potencjału

  • Podnoszenie kompetencji i dbałość o rozwój zespołu

  • Rozwiązywanie problemów

  • Uczestnictwo w procesie budżetowania i odpowiedzialność za realizację budżetu

  • Uczestnictwo w procesach walidacyjnych

  • Czynny udział w audytach

  • Monitorowanie realizacji celów produkcyjnych i w razie potrzeby wdrażanie działań korygujących

  • Tworzenie/Akceptacja dokumentów produkcyjnych: SOP-y, instrukcje obsługi, raporty serii, procedury

Nasze wymagania

  • Naturalne i poparte doświadczeniem cechy dobrego lidera zespołu (doświadczenie produkcyjne minimum 4 lata)

  • Wykształcenie wyższe (zarządzanie, inżynieria zarządzania, zarządzanie produkcją, farmacja lub pokrewne),

  • Wiedza z zakresu optymalizacji procesów produkcyjnych, systemów bezpieczeństwa i zapewnienia jakości

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność motywowania i rozwijania zespołów

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, umożliwiająca komunikację i pracę z dokumentacją

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w organizacji o charakterze międzynarodowym

  • Możliwość rozwoju w roli oraz strukturach firmy - dostęp do szkoleń

  • Pracę w trybie jednozmianowym (8:00-16:00)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • system kafeteryjny

  • karta Multisport

  • wczasy pod gruszą

  • Dodatkowy pakiet profilaktyczny do opieki medycznej

  • Podwyżki oferowane pracownikom raz w roku

  • Nagrody jubileuszowe

  • Dodatkowe dni wolnego od 10 przepracowanych lat

  • Bonus roczny

  • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych

  • Świadczenia wakacyjne

  • Stołówka zakładowa z dofinansowaniem

DELPHARM

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży farmaceutycznej, poszukujemy osoby na stanowisko: Menedżer Obszaru Produkcji

Przewiń do profilu firmy