Menedżer Obszaru Sprzedaży

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-05-23
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2019-06-22)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wawel SA to znany i ceniony lider branży
    słodyczy w Polsce, notowany na Giełdzie
    Papierów Wartościowych. Od 100 lat tworzymy produkty, które są obecnie dostępne
    w 40 krajach na pięciu kontynentach.

    Dzięki naszym Pracownikom, z sukcesem łączymy tradycję, pasję do zmian, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i doskonałą atmosferę. W Wawelu
    oferujemy nie tylko świetne słodycze i przyjemność
    z ich jedzenia, ale chcemy też czynić prawdziwe dobro
    i włączać w nie innych! Dlatego też tworzymy
    naturalne, innowacyjne słodycze oraz angażujemy
    się społecznie. Dołącz do nas, czyń z nami dobrze!

    Teren działania: małopolskie
    preferowane miejsce zamieszkania: Kraków

    Obowiązki:

    • nadzór, kontrola i koordynacja działań zespołu Przedstawicieli Handlowych ds. Detalu na powierzonym obszarze
    • realizacja planów sprzedaży zespołu
    • obsługa lokalnych sieci handlowych
    • dbałość o dostępność produktów zgodnie z obowiązującymi standardami dystrybucyjnymi i ekspozycyjnymi
    • budowa pozytywnego wizerunku Firmy i kontaktu z Klientem
    • raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami Firmy

    Oczekiwania:

    • min. średnie wykształcenie
    • 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG
    • orientacja na wyniki i cele
    • bardzo dobry poziom umiejętności sprzedażowych
    • dobry poziom umiejętności coachingowych
    • umiejętność planowania i koordynowania pracy zespołu w oparciu o aplikacje sprzedażowe
    • zaangażowanie w realizację zadań, rzetelność i lojalność
    • komunikatywność i wysoka kultura osobista
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • prawo jazdy kat. B

    Firma oferuje:

    • pracę w młodym, dynamicznym zespole, szkolenia
    • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
    • narzędzia pracy takie jak samochód służbowy, telefon
      komórkowy, komputer
    • pakiet benefitów