Oferta pracy

Menedżer Obszaru Sprzedaży

Allianz

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja i wdrażanie do zespołu nowych Doradców Ubezpieczeniowych

  • Odpowiedzialność za realizację realnych planów sprzedażowych

  • Motywowanie, koordynacja pracy swojego zespołu oraz prowadzenie szkoleń dla Doradców Ubezpieczeniowych

  • Budowanie długofalowych relacji w ramach portfela klientów

  • Ciągłe doskonalenie wiedzy o produktach i sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, rekrutacji i zarządzaniu zespołem sprzedażowym

  • Potwierdzone sukcesy w sprzedaży i rekrutacji

  • Wysokie umiejętności analizy i interpretacji wyników sprzedażowych oraz wdrażanie opartych o nie rozwiązań

  • Znajomość social mediów i zainteresowanie aktualnymi trendami rekrutacyjnymi będą dodatkowym atutem

  • Wykształcenie wyższe, min. średnie

To oferujemy

  • Rozwój kompetencji związanych z pracą z zespołem - zapewniamy Ci profesjonalny system szkoleń menedżerskich

  • Kompleksowe wdrożenie do pracy - od początku otrzymujesz wsparcie doświadczonego mentora oraz zespołu rekrutacyjno - wdrożeniowego

  • Elastyczny czas i tryb pracy

  • Wieloskładnikowe wynagrodzenie (prowizje, premie i pozostałe) – masz realny wpływ na poziom swoich dochodów

  • Źródło wiedzy w postaci współpracy z ekspertami w dziedzinie ubezpieczeń

  • Benefity

  • Szeroki pakiet szkoleń menedżerskich

  • Działania rozwojowe

  • Elastyczny czas pracy

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Program poleceń

  • Opieka medyczna

  • Pakiet sportowy

  • Zniżki na ubezpieczenia

  • Inicjatywy dobroczynne

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe

  • Pomoc finansowa w przypadku chorób i zdarzeń losowych

Allianz

W siedemdziesięciu krajach świata oferujemy klientom ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe, fundusze inwestycyjne i produkty pozwalające oszczędzać na emeryturę.

W naszym portfelu jest obecnie ponad 88 milionów klientów.

Od prawie 25 lat tworzymy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, wyznaczając standardy nowoczesnych ubezpieczeń.

Polski rynek ma duży potencjał. W naszych strukturach sprzedaży jest miejsce dla doświadczonych ekspertów. Zapraszamy do współpracy kreatywnych menedżerów z inicjatywą i sukcesami zawodowymi.

Przewiń do profilu firmy