Oferta pracy

Menedżer Obszaru Sprzedaży

Allianz

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

    Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja i wdrażanie do zespołu nowych Doradców Ubezpieczeniowych

  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych

  • Motywowanie, koordynacja pracy swojego zespołu oraz prowadzenie szkoleń dla Doradców Ubezpieczeniowych

  • Budowanie długofalowych relacji w ramach portfela klientów

  • Ciągłe doskonalenie wiedzy o produktach i sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w: branży ubezpieczeniowej, rekrutacji zespołu sprzedażowego i zarządzaniu zespołem Doradców Ubezpieczeniowych

  • Potwierdzone sukcesy w sprzedaży i rekrutacji

  • Wysokie umiejętności analizy i interpretacji wyników sprzedażowych oraz wdrażanie opartych o nie rozwiązań

  • Otwartość na pracę w branży, w której na pierwszym miejscu stawia się pomaganie innym

  • Znajomość social media i zainteresowanie aktualnymi trendami rekrutacyjnymi będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Rozwój kompetencji związanych z prowadzeniem zespołu – zapewniamy Ci profesjonalny system szkoleń menedżerskich

  • Kompleksowe wdrożenie do zadań – od początku otrzymujesz wsparcie doświadczonego mentora

  • Elastyczny czas i tryb wykonywania obowiązków

  • Wieloskładnikowe wynagrodzenie (prowizje, premie i pozostałe) – masz realny wpływ na poziom swoich dochodów

  • Źródło wiedzy w postaci współpracy z ekspertami w dziedzinie ubezpieczeń

  • Benefity

  • Szeroki pakiet szkoleń menedżerskich

  • Działania rozwojowe

  • Elastyczny czas pracy

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Gratyfikacje za rekomendacje

  • Opieka medyczna

  • Pakiet sportowy

  • Zniżki na ubezpieczenia

  • Inicjatywy dobroczynne

Allianz

Od prawie 25 lat tworzymy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, wyznaczając standardy nowoczesnych ubezpieczeń.

Jeśli chcesz pracować z najlepszymi – dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy