Oferta pracy

Menedżer Oddziału - Sieć Mobilna

ExpanderO firmie

  • Chojnice, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Zadania:

  • Wsparcie firmy w zarządzanie Oddziałem
  • Obsługa klientów – możliwość własnej sprzedaży
  • Wsparcie w dbałości o jakość pracy Oddziału
  • Zarządzanie Zespołem Pracowników
  • Budowanie relacji z istniejącymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • Wsparcie w zapewnieniu funkcjonowania Oddziału zgodnie z obowiązującymi Procedurami

Wymagamy:

  • Wykształcenia wyższego
  • Doświadczenia w obszarze finansów / sprzedaży produktów finansowych
  • Nastawienia na osiąganie założonych celów
  • Umiejętności motywowania i inspirowania zespołu
  • Otwartości na zmiany, kreatywność, skuteczność
  • Umiejętności efektywnej organizacji pracy
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie uzależnione do osiąganych wyników sprzedazy
  • Samodzielność i decyzyjność w zakresie zajmowanego stanowiska
  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji i rozpoznawalnej marce
  • Wsparcie w rozwoju biznesu
  • Szkolenia managerskie
  • Sesje rozwojowe z Certyfikowanymi Trenerami Biznesu i Coachami
  • Bezpłatną opiekę medyczną
  • Dostęp do benefitów pracowniczych
  • Pakiet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy