Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer oddziału Spice Gears Academy

ACADEMY SPICE GEARS POLAND SP. Z O.O. SP.K.O firmie

  • Sieradz

    Sieradz, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Stały kontakt z Klientami, dbanie o ich satysfakcje i jakość świadczonych usług,

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,

  • Rozwój usług na lokalnym rynku,

  • Odpowiedzialność za realizację strategicznych celów spółki w oddziale,

  • Nadzór nad budżetem, realizacja założeń finansowych oddziału,

  • Raportowanie swojej działalności do centrali,

  • Skuteczne zarządzanie Oddziałem celem zapewnienia realizacji procesów i wskaźników operacyjnych,

  • Prowadzenie Oddziału zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami operacyjnymi,

  • Realizacja budżetu, celów biznesowych i planów związanych z rozwojem infrastruktury oddziałowej,

  • Podnoszenie rentowności Oddziału,

  • Reprezentowanie spółki oraz współpraca z firmami zewnętrznymi i agencjami pracy.

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności menadżerskie i interpersonalne,

  • Zdolność analitycznego i strategicznego myślenia,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Odpowiedzialność i nastawienie na realizację zadań,

  • Umiejętność pracy wielozadaniowej i pod presją czasu,

  • Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Umiejętność planowania, organizacji oraz kontroli pracy własnej i zespołu,

  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników i motywowania ich do osiągania założonych celów,

  • Aktywnego działania i zaangażowania w reprezentowanie i rozwój Marki Spice Gears,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stanowisko pozwalające na podejmowanie ambitnych wyzwań zawodowych,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy B2B lub umowy zlecenie,

  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego,

  • Pracę w polskiej, prężnie rozwijającej się firmie na rynku usług dla dzieci,

  • Wsparcie i przyjazną atmosferę wśród otwartych i kreatywnych osób.

ACADEMY SPICE GEARS POLAND SP. Z O.O. SP.K.

Mistrzowie Świata, pierwsza profesjonalna drużyna robotyczna w Polsce oraz reprezentacja kraju, szuka kandydata do rozwoju Spice Gears Academy. Zostań Menedżerem i rozwijaj z nami naszą Akademię !! Wejdź w świat technologii i biznesu razem z Mistrzami Świata.

Zajęcia edukacyjne odbywają się stacjonarnie oraz online dla dzieci wieku od 4 -14 lat.

Aktywnie działamy już w 9 województwach. W przeciągu 8 miesięcy dołączyło do nas blisko 3000 uczniów i liczba ta ciągle rośnie.

Przewiń do profilu firmy