Oferta pracy

Menedżer Oddziału (Station Manager)

FedEx Express Poland sp. z o.o.O firmie

  • Łomianki

    Łomianki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • pełna odpowiedzialność za operacje w oddziale

  • efektywne zarządzanie przydzielonymi zasobami

  • dbanie o osiąganie jakościowych i kosztowych celów oddziału

  • szybkie i spójne realizowanie procesów i procedur

  • zapewnienie zgodności wszystkich działań z celami firmy i wymogami regulacyjnymi

  • kompletacja, dbałość o rozwój i motywowanie zespołu oraz zarządzanie jego wydajnością

  • zapewnienie skutecznej komunikacji w zespole

  • skuteczne wdrożenie planu integracji zespołów i procesów w oddziale

  • przygotowywanie niezbędnych sprawozdań i prezentacji w swoim zakresie odpowiedzialności

  • nadzór nad projektami, inicjatywami zespołu

  • zarządzanie budżetem oddziału, optymalizacja kosztów

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym oraz zarządzaniu wieloosobowym zespołem pracowników

  • minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu procesami operacyjnymi

  • realizacja KPI na oczekiwanym poziomie

  • znajomość języka angielskiego minimum A2 (w okresie 12 miesięcy od promocji oczekiwany poziom B1)

  • umiejętność efektywnego planowania i dobra organizacja pracy własnej i zespołu

  • orientacja na rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji

  • umiejętności analityczne

  • umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenia

  • pracę w międzynarodowej firmie

  • działania rozwojowe wspierające realizację celów biznesowych i indywidualnych planów rozwoju

  • samochód służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

FedEx Express Poland sp. z o.o.

Od 1973 roku logo FedEx jest najbardziej rozpoznawanym znakiem kurierskim na całym świecie. Blisko 400 tysięcy pracowników pracuje nad realizacją naszych marzeń. Każdego dnia średnio 11,6 miliona przesyłek dostarczanych jest do ponad 220 krajów. Pracownicy FedEx dostarczają przesyłki drogą lądową i powietrzną, zapewniając najwyższy standard obsługi oraz stawiając satysfakcję Klienta jako najważniejszy czynnik, prowadzący do osiągania celu biznesowego. Doceniamy tych, którzy swoją ciężką pracą i zaangażowaniem rozwijają się razem z nami.

Przewiń do profilu firmy