Oferta pracy

Menedżer Personalny Regionu

RTV EURO AGDO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie realizacji procedur i standardów HR zgodnie z polityką personalną firmy,

  • skuteczna realizacja procesów rekrutacji na stanowiska specjalistyczne, koordynatorskie i wykonawcze,

  • budowanie ścisłej współpracy z kadrą zarządzającą we wdrażaniu i realizowaniu procesów personalnych,

  • zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu adaptacji i rozwoju pracowników (oceny okresowe, programy rozwojowe, programy sukcesji),

  • pełnienie odpowiedzialności za utrzymywanie kontaktów z instytucjami zewnętrznymi, np. agencje pracy tymczasowej, Państwowa Inspekcja Pracy,

  • przygotowywanie umów o pracę, nadzorowanie czynności związanych z wypowiadaniem umów o pracę i nakładaniem kar porządkowych,

  • doradzanie w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy,

  • monitorowanie czasu pracy pracowników w regonie,

  • przygotowanie regularnych raportów dotyczących wskaźników personalnych i ich regularne omawianie na spotkaniach z kadrą zarządzającą,

  • dbanie o dobrą atmosferę i komunikację w strukturach regionu (sieć sklepów).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia),

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalisty/ Menedżera ds. Personalnych/ HR Generalist/ HR Business Partner,

  • doświadczenie w obszarach HR wymienionych w opisie zadań na stanowisku,

  • praktyczna znajomość stosowania przepisów prawa pracy, ZUS itp.,

  • zorientowanie na zmiany oraz nastawienie na realizację celów,

  • doskonałą organizację pracy,

  • prawo jazdy kat. B.,

  • gotowość do odbycia szkolenia poza docelowym miejscem pracy.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • ciekawą i rozwijającą pracę w innowacyjnym środowisku,

  • udział w ciekawych projektach,

  • szansę ciągłego rozwoju kwalifikacji zawodowych i osobowych,

  • pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym, interdyscyplinarnym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

RTV EURO AGD

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy