Oferta pracy

Menedżer Placówek Partnerskich

GeneraliO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i rekrutacja nowych placówek partnerskich na podległym terenie

  • Prowadzenie procesu otwierania placówek partnerskich

  • Relacyjne i skuteczne zarządzanie podległymi placówkami partnerskimi

  • Ścisła współpraca z Menedżerami Sieci Agencyjnej Generali

  • Skuteczna realizacja planów rekrutacyjnych i sprzedażowych

  • Przygotowywanie, raportowanie i prezentacja wyników sprzedażowych

  • Samodzielne poszukiwanie rozwiązań wspierających proces sprzedaży

  • Wsparcie merytoryczne partnerów biznesowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we współpracy z agencyjną siecią sprzedaży

  • Znajomość lokalnego rynku agentów ubezpieczeniowych

  • Doświadczenie w budowaniu zespołów sprzedażowych

  • Mobilność i dyspozycyjność - gotowość do odbywania podróży służbowych w ramach regionu

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel, Power Point)

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu długofalowych relacji

  • Samodzielność, systematyczność i doskonała organizacja pracy

  • Zdolności analityczne

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Współpraca w oparciu o umowę B2B

  • Profesjonalne wdrożenie, wsparcie merytoryczne i operacyjne

  • Możliwość rozwoju umiejętności poprzez udział w szkoleniach

  • Narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy), ryczałt na auto i paliwo

  • Możliwość łączenia pracy zdalnej i stacjonarnej, elastyczne godziny pracy

  • Ubezpieczenie na życie