Ta oferta pracy jest nieaktualna od 108 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Produkcji

  • Bolesławiec, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-07-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fabryka grzejników łazienkowych działająca w ramach  szwajcarskiego koncernu Zehnder Group wiodącego producenta systemów grzewczych, wentylacyjnych i urządzeń do filtracji powietrza, w związku z rozwojem działalności ogłasza nabór na następujące stanowisko:

    Miejsce pracy: Bolesławiec

    Opis stanowiska:

    Menedżer produkcji odpowiada za nadzór nad procesem produkcji w wyznaczonym obszarze zakładu.

    Kluczowe zakresy odpowiedzialności i zadania menedżera produkcji w podległym obszarze:

    • Zarządzanie zespołem;
    • Planowanie i realizacja oraz udoskonalenie procesu produkcji;
    • Zarządzanie gospodarką materiałową;
    • Kontrola stanu i nadzór nad powierzonymi maszynami oraz środkami technicznymi;
    • Tworzenie raportów, zestawień i instrukcji (IK, IP);
    • Nadzór nad gospodarką ściekami i odpadami produkcyjnymi;
    • Bieżące przestrzeganie warunków BHP i regulaminu pracy wśród personelu.

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne;
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym;
    • Kreatywność i odpowiedzialność;
    • Umiejętności kierowania zespołami ludzkimi.

    Co oferujemy:

    • Interesującą pracę w dynamicznym zespole;
    • Praca przy wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego;
    • Stały kontakt z najnowszymi technologiami przemysłowymi;
    • Zatrudnienie w firmie o międzynarodowym znaczeniu;
    • Atrakcyjne, adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych efektów wynagrodzenie;
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
    • Stabilne warunki zatrudnienia.

    Zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do przesłania cv w polskiej lub angielskiej wersji językowej za pomocą przycisku Aplikuj Teraz

    Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.
    Ul. Modłowa 5
    59 – 700 Bolesławiec
    Tel. 75 734 0241

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie w CV lub dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.  w celu realizacji procesu rekrutacji”.

    Przed wysłaniem CV zapoznaj się z naszą pełną informacyjną dotyczącą przetwarzania Twoich danych w procesie rekrutacji – zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

    Klikając w przycisk  „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o, zgadzasz się dobrowolnie na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu zgodnie z powyżej zamieszczoną informacją.