Oferta pracy

Menedżer Produkcji

IRON FORCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

IRON FORCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Macieja Wilczka 6

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i kierowanie pracą działu produkcji.

  • Przygotowywanie planów produkcyjnych i nadzór nad ich realizacją.

  • Wdrażanie odpowiednich rozwiązań dot. zarządzania produkcją.

  • Optymalizacja kosztów produkcji.

  • Zarządzanie i nadzór nad pracą podległego zespołu.

  • Zapewnienie wyprodukowania toworów zgodnych z wymaganiami jakościowymi klienta.

  • Raportowanie i analiza kluczowych wskaźników relizacji produkcji w cyklu dziennym, tygodniowym i miesięcznym.

  • Doskonalenie i rozwijanie własnych umiejętności.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane o kierunku technicznym.

  • Minimum 5 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej.

  • Znajomość procesów i standardów produkcyjnych.

  • Znajomość wymagań jakościowych zgodnie ze standardami IATF 16949.

  • Znajomość 8D, 5WHY, Lean Management.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Kompetencje menadżerskie – zarządzanie zespołem, umiejętność podejmowania decyzji.

  • Umiejętność strategicznego myślenia, planowania i organizowania.

  • Orientacja na współpracę, rozwój zespołu i osiąganie założonych celów.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju kompetencji w międzynarodowej firmie z branży Automotive.

  • Udział w międzynarodowych zespołach projektowych.

  • Prywatną opiekę medyczną LUXMED oraz ubezpieczenie grupowe.

  • Przyjazną atmosferę.

Iron Force Poland Sp. z o.o., międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej, zlokalizowana w nowo powstałej fabryce w Zabrzu, poszukuje do swojego zespołu dynamicznych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko: Menadżer Produkcji.

Przewiń do profilu firmy

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

Prosimy o przesłanie CV w językach polskim i angielskim.