Menedżer Produktu Bankowości Detalicznej i Biznesowej

BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • ważna jeszcze 12 dni
    do: 19 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Marcina Kasprzaka 2

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie oferty produktowej, optymalizowanie procesów bankowych w odniesieniu do zarządzanych produktów wchodzących w skład oferty terminali płatniczych (POS)

  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie cech produktów i sposobu ich obsługi, wraz z analizą sytuacji rynkowej

  • Monitorowanie realizacji polityki cenowej w odniesieniu do produktów terminalowych (strategia cenowa i marżowa)

  • Wspieranie sieci sprzedaży banku oraz partnerów biznesowych w zakresie procesów i produktów terminalowych

  • Monitorowanie wyników sprzedaży oraz efektywność produktów

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lat doświadczenia w pracy w obszarze produktów terminalowych

  • Doświadczenie w zarządzaniu portfelem produktów

  • Nastawienie na osiąganie założonych celów zgodnie z przyjętymi terminami

  • Rozwinięte umiejętności komunikacji wykorzystywane w negocjacjach

  • Przedsiębiorczość

  • Język angielski min. B2 (dokumentacja projektowa w języku angielskim)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz system motywacyjny oparty na ocenie indywidualnych osiągnięć

  • Kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy

  • Wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonego

  • Możliwość rozwoju na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej – programy szkoleniowe wewnętrzne i zewnętrzne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi