Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer produktu: pompy ciepła

HelioExpert Sp. z o.o. Sp.kO firmie

8 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Topiel 23, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

HelioExpert Sp. z o.o. Sp.k

Topiel 23

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Stworzenie produktu we współpracy z dostawcami (komponenty i zestawy)

  • Przygotowanie produktu do wdrożenia (m.in. cenniki, narzędzia do wyceny, materiały marketingowe, materiały wspierające sprzedaż, umowy, komunikacja itp.)

  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla sieci sprzedaży i innych działów z wprowadzanego produktu

  • Udział w rekrutacji i organizacji sieci montażowej

  • Organizacja logistyki produktu we współpracy z Zarządem

  • Analiza rynku i poszukiwanie nowych strategii sprzedaży produktu,

  • Docelowo: rekrutacja pracowników technicznych stworzenie działu projektowego

  • Bliska współpraca z Zarządem i działami: technicznym, handlowym, wsparcia sprzedaży,

  • Wsparcie produktowe i techniczne klientów oraz wewnętrznych działów

  • Raportowanie z postępów prac

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub związanym z technicznym wsparciem sprzedaży pomp ciepła,

  • Praktyczna znajomość systemów ogrzewania wodnego, technologii sanitarnych, chłodniczych, wentylacyjnych lub klimatyzacyjnych oraz konfigurowaniu i wdrażaniu instalacji grzewczych z pompami ciepła

  • Znajomość zagadnień związanych z procesem sprzedaży, rozwoju i zarządzania produktem,

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie HVAC,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków, budowania założeń i ich prezentacji, swoboda komunikowania się oraz łatwość uczenia się,

  • Zdolność do poszukiwania nowych rozwiązań i segmentów rynkowych,

  • Wysoka umiejętność organizacji pracy, samodzielność

  • Staranność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Uprawnienia F-gaz mile widziane

  • Znajomość obsługi Pakietu Microsoft (Word, Excel)

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy powiązany z wynikami pracy;

  • Możliwość ciągłego rozwoju;

  • Możliwość współtworzenia produktów i strategii firmy,

  • Pracę w młodym, energicznym zespole;

  • Opiekę medyczną opłaconą przez firmę;

  • Narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

HelioExpert sp. z o.o. sp. k. jest jedną z wiodących firm w kraju, dostarczającą rozwiązania z zakresu projektowania, montażu i serwisu instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych oraz firm. W związku z dynamicznym rozwojem działalności o pompy ciepła poszukujemy Kandydatów gotowych podjąć pracę jako: Menedżer produktu: pompy ciepła

Przewiń do profilu firmy