Oferta pracy

Menedżer Produktu

RTV EURO AGDO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce –http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Twoje zadania:

  • odpowiedzialność za P&L oraz rozwój powierzonej grupy asortymentowej,
  • tworzenie konkurencyjnej oferty produktowej w sprzedaży sieci sklepów
    oraz e-commerce,
  • zapewnianie optymalnego zapasu towarów,
  • współpraca z dostawcami – negocjacje, zakupy i uzgadnianie wsparcia marketingowego dla produktów i grup asortymentowych, z uwzględnieniem rożnych kanałów sprzedaży,
  • prowadzenie analizy sprzedaży, oferty na rynku oraz działań konkurencji.

Nasze oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu produktami w branży retail,
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania trafnych wniosków,
  • skuteczność w prowadzeniu rozmów handlowych i negocjacji,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość narzędzi MS Office (w szczególności Excel, Power Point),
  • proaktywna postawa i mocne zorientowanie na wyniki,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikacji,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bezpłatny parking),
  • pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem,
  • realny wpływ na rozwój podległej kategorii produktowej,
  • szansę ciągłego rozwoju kwalifikacji zawodowych i osobowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy