Oferta pracy

Menedżer Produktu

Bricoman Polska Sp. z o.o.O firmie

Bricoman Polska Sp. z o.o.

Murmańska 25

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie powierzoną grupą produktową: techniki zamocowań (wkręty, śruby, kołki montażowe, łańcuchy, liny, etc..), okucia budowlane ( pręty i profile stalowe, złącza ciesielskie etc...), okucia meblowe, zamki / wkładki / zabezpieczenia, regały magazynowe, wózki transportowe, magazynowe

  • tworzenie strategii rozwoju produktu zarówno do sieci sklepów oraz e-commerce

  • optymalizacja gamy produktów, dostosowywanie do oczekiwań Klientów

  • współpraca z dostawcami – negocjacje, zakupy, wsparcie marketingowe dla grup asortymentowych z uwzględnieniem różnych kanałów sprzedaży

  • prowadzenie analiz sprzedaży, monitoring rynku i konkurencji

  • tworzenie polityki cenowej zgodnej ze strategią

  • współpraca w zespole

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale zakupów

  • znajomość asortymentu

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych i współpracy z dostawcami

  • umiejętności analityczne

  • autonomia w działaniu i umiejętność planowania

  • znajomość trendów rynkowych

  • gotowość do podejmowania wyzwań

  • kreatywność

  • dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość realizacji ciekawych projektów w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę w międzynarodowym środowisku w atmosferze wzajemnego szacunku i wsparcia

  • programy szkoleniowo-rozwojowe

  • benefity pracownicze