Oferta pracy

Menedżer Produktu

Narodowy Fundusz GwarancyjnyO firmie

Narodowy Fundusz Gwarancyjny

Danuty Siedzikówny 12

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój produktów finansowych dla przedsiębiorców;

  • Analiza i utrzymanie oferty produktowej;

  • Analiza rynku, konkurencji;

  • Śledzenie aktualnych trendów na rynku i czynny udział w kreowaniu nowych rozwiązań produktowych;

  • Bliska współpraca z działami sprzedaży, marketingu i wsparcia sprzedaży;

  • Współpraca z innymi działami oraz podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami;

  • Doskonała organizacja pracy;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Zdolności analityczne;

  • Umiejętności pracy w zespole, kreatywność, komunikatywność;

  • Bardzo dobra organizacja i planowanie pracy własnej;

  • Odpowiedzialność, dokładność i systematyczność;

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność budowania relacji;

  • Otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia;

  • Energia, entuzjazm, wytrwałość i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań;

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • pracę zdalną

  • fantastyczny zespół i wspierającego menedżera

  • Benefity

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • świetne bistro

Etapy rekrutacji
1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują