Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Produktu

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 02.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top banner

    Zacznij podążać z nami na stanowisku:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Opis stanowiska:
    • kreowanie, wdrażanie, utrzymanie produktów w ramach całej Grupy,
    • wprowadzanie optymalizacji w zakresie produktów już istniejących,
    • monitorowanie i analizowanie informacji, na temat potrzeb rynku i pozycji konkurencji,
    • tworzenie analiz finansowych dla produktów,
    • ścisła współpraca z zespołem komunikacji marketingowej, sprzedażą, IT oraz innymi działami funkcjonującymi w ramach Grupy,
    • budowanie długotrwałych relacji z Klientami zarówno wewnętrznymi jak i zewnętrznymi,
    • poszukiwanie nowych partnerów na rynku w celu wzbogacenia oferty produktowej całej Grupy.
    Wymagania na stanowisku:
    • wykształcenie wyższe,
    • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu długofalowych relacji biznesowych,
    • wysokie umiejętności komunikacyjne,
    • umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej,
    • mile widziana znajomość nowoczesnych rozwiązań rynkowych automatyzujących procesy obsługi produktów oraz doświadczenie w tworzeniu produktów powiązanych z wykorzystaniem usług partnerskich.
    Oferujemy:
    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • kreatywny zespół, który sprawi że będziesz przychodził do nas z przyjemnością,
    • jeżeli lubisz sport będziesz miał squasha pod dostatkiem,
    • jeśli natomiast wolisz relaks będziesz mógł skorzystać z masażu biznesowego na terenie firmy,
    • festiwale foodtrucków oraz owocowe wtorki,
    • parking dla wszystkich pracowników,
    • najlepsze bistro w mieście!
    bottom banner