Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer Produktu z j. angielskim (aparatura medyczna)

PARAMEDICA POLSKA SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Farbiarska 47

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja współpracy z producentem sprzętu

  • Wsparcie merytoryczne dla zespołu handlowego podczas realizacji skomplikowanych projektów sprzedażowych

  • Odpowiedzialność za wzrost dochodów firmy ze sprzedaży powierzonej grupy produktów poprzez stworzenie strategii produktowej oraz działania marketingowe (przy współpracy z zespołem MKT)

  • Koordynowanie testów urządzeń demonstracyjnych

  • Udział w konferencjach

  • Raportowanie do producenta oraz zarządu firmy

  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń użytkowych z zakresu rozwiązań technologicznych w elektroterapii i resuscytacji dla klientów firmy (oddziały kardiologii, intensywnej terapii i ratownictwa medycznego)

  • Przygotowywanie materiałów edukacyjnych i szkoleniowych dla klientów oraz pionu handlowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w kierunku: mechatronika, inżynieria biomedyczna, medycyna, ratownictwo medyczne lub pokrewne

  • Doświadczenie min 2 lata jako menedżer produktu, pre-sales lub przedstawiciel handlowy w branży aparatury medycznej

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (min C1)

  • Doświadczenie w pracy z Ustawą o Zamówieniach Publicznych

  • Obsługa pakietu Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Wysokie kompetencje komunikacyjne

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Wytrwałość, konsekwencja w działaniu i samodzielność

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, nastawionej na nowoczesne i sprawdzone rozwiązania technologiczne

  • System wynagrodzeń złożony z wynagrodzenia podstawowego i prowizji za realizację celów

  • Atrakcyjną atmosferę pracy

  • Profesjonalny system szkoleń

  • Narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Paramedica Polska jest niekwestionowanym liderem na rynku sprzętu medycznego, dedykowanego dla ratownictwa wojska i szpitali. Od 25 lat oferujemy profesjonalny i co najważniejsze, ceniony przez naszych Klientów sprzęt. Wieloletnia współpraca z europejskimi i amerykańskimi producentami zaowocowała wyselekcjonowaniem najlepszych światowych rozwiązań, które z powodzeniem wdrażamy na polskim rynku. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy Pracowników do Działu Sprzedaży

Przewiń do profilu firmy