Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer Produktu

BMI ICOPALO firmie

  • Łaska 169/197, Zduńska Wola
    Zduńska Wola, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

BMI ICOPAL

Łaska 169/197

Zduńska Wola

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i realizacja strategii marketingowych dla nowych i istniejących produktów zgodnie z celami rozwojowymi firmy ,

  • Planowanie, wdrażanie i koordynowanie działań projektowych i marketingowych dotyczących wprowadzania produktów na rynek polski oraz modyfikowania istniejącej oferty.

  • Analizy rynkowe - działania konkurencyjne, trendy rynkowe i konsumenckie, badanie efektywności wdrożenia i cyklu życia produktu na rynku

  • Współpraca w definiowaniu i egzekucji działań obejmujących: politykę cenową i rabatową, działania budujące wizerunek marki oraz działania marketingowe wspierające

  • Projektowanie akcji promocyjnych, analiza i ocena ich efektywności

  • Tworzenie materiałów marketingowych komunikacyjnych we współpracy z działem komunikacji marketingowej

  • Współpraca z innymi działami w organizacji w celu efektywnej i skutecznej realizacji celów

  • Współpraca ł w tworzeniu i aktualizacji dokumentacji produktowe

  • Udział w targach i wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub marketing, zarządzanie

  • minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu produktem

  • doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym pozwalającym na korespondencję mailową i telefoniczną

  • samodzielność i umiejętność organizowania pracy własnej

  • proaktywność i postawa zorientowana na klienta

  • gotowość do odbywania podróży służbowych przez ok. 30% czasu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa wstępna online

2

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym online lub stacjonarnie

3

Rozmowa z przełożonym wyższego szczebla i/lub Dyrektor HR

BMI ICOPAL

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w opracowywaniu i realizacji strategii marketingowych dla produktów oraz wdrażaniu nowych produktów i przygotowywaniu dokumentacji produktowej.

Produkt Menedżer będzie podlegał do Portfolio Menadżera oraz współpracował bezpośrednio z Działami Handlowymi, komórką odpowiedzialną za komunikację i materiały marketingowe, oraz komórką realizującą programy szkoleniowe dla klientów.

Szukamy osoby z pasją, która z zaangażowaniem będzie realizowała projekty w zakresie istniejących jak i nowych produktów.

Przewiń do profilu firmy

wymagane dokumenty

  • CV w języku polskim i w języku angielskim