Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer projektów

Instytut Mechaniki Sp. z o.o.

Inżynierska 3

Jelcz-Laskowice

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Sporządzanie ofert

  • Koordynowanie pracy zespołu projektowego

  • Wprowadzanie działań usprawniających realizację projektu

  • Wprowadzanie zmian w projekcie

  • Koordynacja dostaw

  • Monitorowanie reklamacji oraz kosztów

  • Nadzór nad projektem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Komunikatywność

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, samodzielność

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Stabilne zatrudnienie (umowę o pracę na pełen etat)

  • Szansę rozwoju zawodowego

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole

  • Bonusy ubezpieczeniowe i sportowe

O nas

IM / Grupa i jej spółki w tym Instytut Mechaniki Sp. z o.o. prowadzą działalność na całym świecie. Grupa ma roczne obroty w wysokości ponad 31 mln € i szczyci się wysoko wykwalifikowaną kadrą zapewniając sukces. Zatrudniamy łącznie ponad 900 pracowników. Grupa dostarcza komponenty dla energetyki i transportu zbiorowego kolejowego, tramwajowego i samochodowego.