Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Projektów Szkoleniowych – Trener

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 26.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    PROFES® jest jedną z największych firm doradczo-szkoleniowych w Polsce działającą od 1993 roku. Specjalizujemy się w obszarze zarządzania organizacją i sprzedażą oraz doskonaleniu kompetencji menedżerów i handlowców. We wszystkich obszarach specjalizacji angażujemy nowoczesne technologie do wspierania rozwoju naszych Klientów. Propagujemy Biznes Odpowiedzialny Społecznie. Ludzie tworzący PROFES® to pasjonaci w swoich obszarach specjalizacji.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz nowymi projektami realizowanymi dla Klientów, poszukujemy:

    Miejsce pracy: Wrocław - Polska

    Cel stanowiska:

    Całościowe prowadzenie procesu sprzedaży i realizacji projektów doradczo-szkoleniowych we współpracy z zespołem trenerów oraz konsultantów przy wsparciu Biura Projektów PROFES

    Opis stanowiska:

    • Kontakt z potencjalnymi Klientami
    • Definiowanie potrzeb rozwojowych Klienta w oparciu o dostępne informacje oraz własne działania diagnozujące np. jako Tajemniczy Klient
    • Tworzenie koncepcji, a w ślad za tym ofert dotyczących projektów szkoleniowych oraz doradczych
    • Prezentacja koncepcji u Klienta oraz negocjowanie warunków umowy
    • Definiowanie ról oraz odpowiedzialności, dobór/rekrutacja oraz zarządzanie zespołem trenerów/konsultantów realizujących projekty
    • Zarządzanie realizacją projektu przy wsparciu Biura Projektów PROFES
    • Dbałość o najwyższą jakość realizowanych projektów - monitorowanie poziomu dostarczanych usług Klientowi, względem jego oczekiwań oraz celów projektu
    • Realizacja wybranych działań szkoleniowych i doradczych

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem - minimum 2 lata
    • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz doradztwie
    • Doświadczenie i umiejętność zarządzania projektami
    • Umiejętność prowadzenia analizy potrzeb szkoleniowych oraz diagnozowania luk kompetencyjnych pracowników w średnich i dużych przedsiębiorstwach
    • Umiejętność tworzenia koncepcji projektów szkoleniowych i doradczych
    • Solidność, dobre zdolności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista
    • Wysokie zdolności analityczne i organizacyjne, terminowość
    • Nastawienie na rozwiązywanie problemów, pozytywne nastawienie do życia, dojrzałość
    • Elastyczność myślenia, kreatywność, innowacyjność
    • Gotowość do uczenia się i rozwoju
    • Angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
    • Miejsce zamieszkania Wrocław lub okolice

    Oferujemy:

    • Stałą współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą
    • Współpracę z grupą doświadczonych trenerów oraz konsultantów
    • Dynamiczny rozwój dzięki współpracy z największymi firmami w Polsce
    • Dobrą atmosferę pracy w zespole profesjonalistów
    • Program wdrożenia mający na celu przygotowanie do samodzielnej realizacji i zarządzania projektami
    • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań
    • Dostęp do nowoczesnych technologii
    • Możliwość realizowania własnych pomysłów w obszarze spójnym z działalnością PROFES

    CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania (w tytule maila wpisując: Konsultant Zarządzający)

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883)”

    bottom