Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Projektów Szkoleniowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 26.07.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy polską spółką od 25 lat specjalizującą się w edukacji informatycznej i biznesowej przedsiębiorstw oraz dostarczaniu rozwiązań IT dla biznesu. Obecnie firma zatrudnia kilkuset wykwalifikowanych pracowników w dziewięciu lokalizacjach na terenie Polski w: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, Rzeszowie i Lublinie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

MENEDŻER PROJEKTÓW SZKOLENIOWYCH
Warszawa – NR REF.: 0817/MPS-HRISE/AE

Głównym celem stanowiska jest rozwój oferty do Klientów w obszarze kompetencji miękkich oraz koordynacja projektów rozwojowych.

Zadania:

  • Współpraca z Trenerami przy tworzeniu programów i materiałów szkoleniowych dotyczących kompetencji handlowych, menedżerskich i osobistych
  • Współpraca z Handlowcami w obszarze przygotowywania oferty dla Klienta
  • Współpraca przy planowaniu, rozwoju i tworzeniu nowych produktów z obszaru ww. kompetencji
  • Analiza rynku szkoleniowego, badanie nowych trendów, potrzeb rynku
  • Organizacja seminariów, wystąpień konferencyjnych, webinarów
  • Przygotowanie i opieka nad projektami edukacyjnymi

Oczekujemy:

  • Minimum 3 letniego doświadczenia zawodowego w tworzeniu programów edukacyjnych i HRowych
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Znajomości rynku i produktów edukacyjnych związanych z problematyką rozwoju kompetencji handlowych, menedżerskich i osobistych / szkoleń miękkich
  • Znajomości i rozumienia produktów HRowych i edukacyjnych (procesów AC/DC, grywalizacji, symulacji)
  • Kompetencji w obszarze organizacji pracy i koordynacji zadań
  • Łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji ze współpracownikami
  • Proaktywności

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • Pracę w największej w kraju firmie szkoleniowej
  • Duże możliwości rozwoju oraz samodzielność działania
  • Pakiet socjalny (np. opieka medyczna, karta Multisport)

Oferty (CV, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) opatrzone w tytule powyższym numerem referencyjnym prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj

Jednocześnie informujemy, że odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )

Jesteśmy środowiskiem otwartym na współpracę z osobami niepełnosprawnymi.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się