Oferta pracy

Menedżer Projektów w Departamencie Rozwoju Produktów

TUnŻ Warta S.A

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

rondo Daszyńskiego 1

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i koordynacja prac projektowych w zakresie: uzgadniania, monitorowania harmonogramu oraz realizacji zadań w wyznaczonych terminach

  • prowadzenie dokumentacji projektowej i raportowanie prowadzonych projektów

  • nadzorowanie od strony biznesowej projektów dotyczących np. wdrożeń produktowych

  • modelowanie, projektowanie procesów biznesowych w produkcie oraz tworzenie dokumentacji procesowej (w tym formularze, procedury)

  • współpraca z departamentami operacyjnymi i sprzedażowymi przy opracowywaniu i wdrażaniu zmian procesowych

  • proponowanie rozwiązań spełniających oczekiwania klientów i jednocześnie możliwych do wdrożenia, współpraca w tym zakresie z innymi biurami merytorycznymi

  • definiowanie wymagań procesowych i IT w przypadku niestandardowych rozwiązań

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, administracja, zarządzanie

  • minimum 2 lata doświadczenia w roli wymagającej samodzielnego wypracowywania rozwiązań operacyjnych

  • doświadczenie zawodowe w branży ubezpieczeniowej lub w zarządzaniu projektami i/lub procesami – będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność szybkiego nawiązywania relacji interpersonalnych

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność formułowania wymagań dotyczących prawidłowego przebiegu procesów biznesowych

  • zaangażowanie i nastawienie na realizację celów

Mile widziane

  • ukończone kursy dotyczące metodyki zarządzania projektami i / lub procesami

  • znajomość : MS Project, Jira, Confluence

  • doświadczenie w mapowaniu procesów

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • samodzielność i zdania pełne wyzwań

  • realny wpływ na biznes

  • dynamiczne środowisko pracy

  • opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe

  • bogaty pakiet dodatków, premii i świadczeń socjalnych

  • pracę w systemie hybrydowym - 3 dni z biura / 2 dni zdalnie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z Menedżerem i Osobą z Zespołu Rekrutacji

2

Zaproszenie do testu analitycznego

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

Przewiń do profilu firmy