Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Menedżer Projektu - Instalacja Petrochemiczna

Synthos SAO firmie

  • Płock, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Jedna z największych firm chemicznych w Polsce. Istniejąc od 1945 roku jesteśmy działającym w skali globalnej liderem w produkcji surowców, w tym przede wszystkim kauczuku do produkcji opon, materiałów termoizolacyjnych, surowców dla chemii budowlanej.

Aktualnie  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Zarządzanie projektem inwestycyjnym  i odpowiedzialność za jego przebieg zgodnie    z wymaganiami Inwestora  na wszystkich etapach; fazy projektowej, przygotowawczej, etapu budowlanego oraz odbioru
  • Tworzenie budżetów oraz harmonogramów potrzebnych do prawidłowego przebiegu inwestycji
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz instytucjami w zakresie uzyskania wszelkich niezbędnych decyzji administracyjnych i pozwoleń
  • Negocjowanie  warunków współpracy z podwykonawcami oraz dostawcami
  • Nadzór i  koordynacja podwykonawców oraz rozliczanie zawartych z nimi umów/ kontraktów
  • Nadzór nad wykonywaniem prac zgodnie z harmonogramem i budżetem projektu oraz raportowanie postępów
  • Poszukiwanie rozwiązań organizacyjnych i technicznych, które usprawnią przebieg realizacji inwestycji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne; preferowana technologia chemiczna
  • Minimum 5 letnie  doświadczenie w prowadzeniu inwestycji przemysłowych jako Project Manager
  • Bardzo dobra znajomość etapów i wyzwań procesu inwestycyjnego
  • Umiejętność zarządzania zespołem podwykonawców i własnym
  • Doświadczenie w przygotowywaniu budżetów i harmonogramów projektu
  • Dobra znajomość MS Office – szczególnie MS Project
  • Nastawienie na jakość wykonywanej pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawe zadania i możliwość rozwoju zawodowego
  • elastyczny czas pracy
  • benefity socjalne i świadczenia w ramach ZFŚS,
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci pracowników

Ogłoszenie archiwalne