Oferta pracy

Menedżer Projektu

Vantage Development S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, organizowanie, zarządzanie i koordynowanie pracy w ramach powierzonej inwestycji budowlanej

  • przygotowanie oraz wdrożenie harmonogramów dla powierzonego projektu inwestycji

  • dbanie o realizację projektu zgodnie z ustalonym harmonogramem i wyznaczonymi standardami

  • udział w procesie tworzenia budżetu dla danej inwestycji oraz kontrola jego należytej realizacji

  • zarządzanie procesami wyboru kontrahentów

  • pozyskiwanie i negocjowanie warunków współpracy z kontrahentami i instytucjami, oraz gestorami mediów

  • utrzymywanie, koordynowanie i zarządzanie kontaktami z lokalnymi władzami, służbami oraz nadzorem budowlanym w trakcie realizacji inwestycji

  • zarządzanie procesem odbiorów końcowych wraz z uzyskiwaniem pozwoleń na użytkowanie

  • analiza i kontrola niezbędnych zasobów do realizacji danej inwestycji

  • zarządzanie podległym zespołem projektowym

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe inżynierskie w zakresie specjalności budowlanych

  • masz min. 4 letnie doświadczenie przy koordynowaniu realizacji inwestycji budowlanych

  • masz min. 2 letnie doświadczenie przy realizacji inwestycji związanych z budową mieszkań

  • wyróżnia Cię dobra znajomość branży deweloperskiej

  • wyróżnia Cię samodyscyplina w działaniu oraz wysoki poziom zaangażowania i inicjowania rozwiązań w trudnych sytuacjach

  • Twoja znajomość języka angielskiego jest na poziomie swobodnej komunikacji (min. B2)

  • dobrze znasz MS Office

To oferujemy

  • umowa B2B

  • narzędzia pracy (telefon, laptop)

  • benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa)

  • możliwość rozwoju kompetencji (m.in. współpraca z doświadczonym zespołem, szkolenia)

  • praca w firmie , dla której najcenniejszą wartością są pracownicy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne