Oferta pracy

Menedżer projektu

Vantage Development S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizowanie, zarządzanie i koordynowanie pracy w ramach powierzonej inwestycji budowlanej;

  • Przygotowanie oraz wdrożenie harmonogramów dla powierzonego projektu inwestycji;

  • Dbanie o realizację projektu zgodnie z ustalonym harmonogramem i wyznaczonymi standardami;

  • Udział w przygotowaniu i opracowaniu kompleksowej analizy stanu nieruchomości due diligence;

  • Udział w procesie tworzenia budżetu dla danej inwestycji oraz kontrola jego należytej realizacji;

  • Zarządzanie procesami wyboru kontrahentów;

  • Pozyskiwanie i negocjowanie warunków współpracy z kontrahentami i instytucjami, oraz gestorami mediów;

  • Utrzymywanie, koordynowanie i zarządzanie kontaktami z lokalnymi władzami, służbami oraz nadzorem budowlanym w trakcie realizacji inwestycji;

  • Zarządzanie procesem odbiorów końcowych wraz z uzyskiwaniem pozwoleń na użytkowanie;

  • Analiza i kontrola niezbędnych zasobów do realizacji danej inwestycji;

  • Zarządzanie podległym zespołem projektowym;

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe inżynierskie w zakresie specjalności budowlanych;

  • Zdobyłeś (-aś) min. 4 letnie doświadczenie przy koordynowaniu realizacji inwestycji budowlanych;

  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie przy realizacji inwestycji związanych z budową mieszkań;

  • Dobrze znasz branżę deweloperską;

  • Bardzo dobrze orientujesz się w obowiązujących przepisach BHP;

  • Wyróżniasz się dużą samodyscypliną w działaniu;

  • Posiadasz dobrą znajomość MS Office;

  • Znasz j. angielski na poziomie dobrym;

To oferujemy

  • Umowa B2B;

  • Możliwość nawiązania długoletniej współpracy;

  • Realny do realizacji system premiowy;

  • Możliwość pracy przy realizacjach złożonych i rozpoznawalnych na rynku projektów deweloperskich;

  • Możliwość rozwoju kompetencji (m.in. współpraca z doświadczonym zespołem, szkolenia);

  • Pracę w firmie , dla której najcenniejszą wartością są pracownicy;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne