Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer projektu przebudowy hal produkcyjnych

Silesia Towarzystwo Finansowe Sp. z o.o.O firmie

  • Siemianowice Śląskie

    Siemianowice Śląskie, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie przygotowania i wyboru wykonawcy projektu przebudowy hal produkcyjnych/magazynowych w formule projektuj i buduj,

  • bieżąca kontrola procesu realizacji inwestycji, w tym kontrole na terenie inwestycji,

  • prowadzenie spotkań koordynacyjnych projektu,

  • przygotowywanie dokumentów potrzebnych do uzyskania decyzji administracyjnych, niezbędnych do realizacji projektu,

  • raportowanie do Zarządu o aktualnym stanie projektu,

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy,

  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • wymagane wykształcenie wyższe techniczne – kierunki budowlane,

  • uprawnienia wykonawcze /projektowe,

  • minimum 5 – letnie doświadczenie zawodowe w realizacji projektów budowy i przebudowy hal magazynowych lub produkcyjnych

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy przy realizacji projektów inwestycyjnych na każdym etapie ich realizacji - hale magazynowe i produkcyjne

  • znajomość zagadnień dot. budowy infrastruktury związanej z halami

  • znajomość procedur administracyjnych,

  • doświadczenie w kontaktowaniu robót budowlanych,

  • wiedza z zakresu prawa budowlanego, norm, warunków technicznych, zasad odbioru robót budowlanych,

  • samodzielność, zaangażowanie, wysoka motywacja do pracy.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,

  • pakiet socjalny, opieka medyczna Lux Med, Multisport.

Dodatkowe informacje

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj.