Oferta pracy

Menedżer Projektu PV

SELENA FM S.A.

  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Strzegomska 2/4

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, organizowanie, koordynowanie i nadzór nad pracą w obszarze technicznym, w ramach realizacji powierzonych Inwestycji / Projektów

  • zarządzanie podległymi zespołami w obszarze technicznym, w założonym harmonogramie, budżecie i wg standardów technicznych umożliwiających jego opłacalną sprzedaż i/lub komercjalizację

  • nadzorowanie i zarządzanie procesem tworzenia lub wdrażania standardów technicznych w ramach powierzonych Projektów

  • nadzorowanie i zarządzanie procesem tworzenia budżetów powierzonych Projektów

  • przygotowanie i wdrożenie optymalnej strategii realizacji powierzonych Projektów

  • planowanie, organizowanie, koordynowanie i nadzór nad procesami wyboru, negocjowania warunków i przygotowania do podpisania przez Zarząd Spółki umów z kontrahentami

  • zarządzanie i nadzór nad procesami projektowania, uzyskiwania niezbędnych pozwoleń, decyzji, uzgodnień, itp. oraz realizacji robót w ramach powierzonych Projektów

  • zarządzanie procesem przyjmowania i likwidacji usterek w pierwszym roku okresu gwarancyjnego;

  • współpraca z przedstawicielami instytucji finansujących dany projekt (np. inspektorami bankowymi);

  • analiza i kontrola zasobów oraz kosztów nadzorowanych inwestycji oraz ich optymalizacja;

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży elektrycznej minimum 5 lat

  • umiejętność zarządzania Inwestycjami / projektami zaczynając od fazy ofertowania, poprzez projektowanie, kontraktację, zakupy, realizację, aż po rozliczenia końcowe

  • wiedza z zakresu podstaw regulacji prawnych w budownictwie

  • wykształcenie wyższe – techniczne, preferowane w specjalności elektrycznej

  • głęboka wiedza i znajomość środowiska budowlanego i projektantów

  • wysokie umiejętności komunikacyjne

  • zaangażowanie i nastawienie na realizację celów

  • samodyscyplina, umiejętność organizacji i planowania własnej pracy

  • podstawowa znajomość obsługi MS Office

  • podstawowa znajomość obsługi programów do projektowania (np. AutoCAD)

  • wysoki poziom transparentności zawodowej i osobistej

  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • posiadanie uprawnień budowlanych do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych bez ograniczeń

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży fotowoltaicznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • wsparcie dynamicznego i doświadczonego zespołu Grupy Selena

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • praca w międzynarodowym środowisku

  • miła atmosfera pracy

Selena ESG jest specjalistycznym projektantem i wykonawcą przemysłowych systemów fotowoltaicznych na dachach płaskich oraz gruntach przynależących. Selena ESG dostarcza całościowe rozwiązanie inżyniersko - wykonawcze zaczynając od audytów konstrukcji, hydroizolacji oraz instalacji elektrycznej, a następnie projektowanie oraz proces wnioskowania o i uzyskania zgód i decyzji administracyjnych, zarządzanie pracami przygotowawczymi, montażem instalacji fotowoltaicznej oraz wszelkie czynności związane z odbiorem i przyłączeniem do sieci energetycznej. W kolejnym etapie Selena ESG świadczy również długoterminowe obsługę serwisową i poinwestycyjną.

Przewiń do profilu firmy