Ta oferta pracy jest nieaktualna od 590 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Projektu "Szkoła gotowania"

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 12.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OKAM CAPITAL to wiodąca firma deweloperska z wieloletnim doświadczeniem. Nasze inwestycje to nie tylko nowoczesne budynki mieszkaniowe, ale również wyjątkowe miejsca działań artystycznych i kulturalnych. Działamy na terenie całego kraju.
    Zespół tworzą specjaliści z bogatym doświadczeniem w realizacji projektów w Polsce oraz za granicą.

    Strefa Piotrkowska 217 to miejsce o industrialnym klimacie, w którym łączymy ze sobą kulturę, sztukę, rozrywkę i gastronomię. Jesteśmy organizatorem takich wydarzeń jak Łódź Street Food Festiwal i Fit Bazar. Stale rozwijamy ofertę autorskich eventów.

    Obecnie poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

    MENEDŻER PROJEKTU „SZKOŁA GOTOWANIA”

    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie partnerów i klientów w ramach projektu „Szkoła gotowania” (projekt towarzyszący eventom w Strefie Piotrkowska 217), zarówno indywidualnych jak i korporacyjnych (imprezy firmowe);
    • Współpraca z Menedżerami Eventów w Strefie Piotrkowska 217;
    • Planowanie warsztatów (współpraca z najemcami, pozyskiwanie kucharzy prowadzących warsztaty);
    • Odpowiedzialność za budżet projektu;
    • Odpowiedzialność za działania logistyczne.

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia w branży HoReCa;
    • Wiedza i umiejętności z zakresu promocji i sprzedaży;
    • Samodzielność, kreatywność, sumienność;
    • Przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie podstawowe i prowizyjne);
    • Pakiet socjalny (m. in. karta Multisport);
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy;
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji interesującego projektu.

    Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
    Prosimy o wpisanie słów „Menedżer – Szkoła gotowania” w temacie wiadomości.

    W treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 833)