Oferta pracy

Menedżer projektu

AWECO POLSKA APPLIANCE Sp. z o.o.O firmie

  • Turyńska 80, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

AWECO POLSKA APPLIANCE Sp. z o.o.

Turyńska 80

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie i nadzorowanie wszelkich prac związanych z realizacją powierzonego projektu

  • przygotowywanie wniosków inwestycyjnych, przygotowywanie i kontrolowanie zakresu i terminów projektu, nadzór nad budżetem projektu

  • zarządzanie ryzykiem związanym z realizacją projektu

  • eskalowanie problemów i aktywny udział w ich rozwiązywaniu

  • prowadzenie dokumentacji w ramach prowadzonych projektów (APQP, project charter, invest)

  • nadzorowanie procesu wyboru wykonawców i dostawców

  • negocjowanie warunków umów i projektów

  • reprezentowanie firmy w kontaktach i negocjacjach z klientem

  • bezpośredni kontakt z klientem

  • inicjowanie i współuczestnictwo w warsztatach

  • ścisła współpraca ze wszystkimi działami wspierającymi w firmie (raporty pomiarowe, action plany, PFD, FMEA, material flow, R&R, tooling overview)

  • wspieranie, wzmacnianie i ciągły rozwój zespołu projektowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • min. 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży automotive

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów międzynarodowych

  • procesowe podejście do realizacji powierzonych zadań

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz syntezy danych

  • bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i energia w działaniu

  • umiejętność ustalania priorytetów oraz efektywnego delegowania pracy

  • nastawienie na osiąganie celów

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • nastawienie na współpracę oraz budowanie długofalowych relacji

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego dzięki udziałowi w różnorodnych projektach

  • udział w rozwoju standardów w organizacji

  • przyjazną atmosferę

  • możliwość skorzystania z dodatkowych świadczeń- ubezpieczenie grupowe, premia frekwencyjna, dofinansowanie do wakacji, bonus świąteczny, MultiSport

Sanhua Aweco jest częścią Grupy SANHUA, światowego lidera systemów AGD, motoryzacji i klimatyzacji, zatrudniającego 20.000 pracowników na całym świecie. Produkowane przez nas systemy można odnaleźć w niemal każdym urządzeniu gospodarstwa domowego (pralki, zmywarki, ekspresy do kawy), klimatyzatorze, jak również w co czwartym, nowo wyprodukowanym samochodzie na świecie.

Przewiń do profilu firmy