Oferta pracy

Menedżer Projektu (wdrożenia)

M2M Team Sp. z o.o.O firmie

M2M Team Sp. z o.o.

Robotnicza 11/13

Warszawa

Jesteśmy doświadczoną firmą, działającą w branży technologicznej. Tworzymy rozwiązania dla medycyny oraz branży krwiodawstwa. Wdrażamy unikalne w skali światowej rozwiązania związane z automatyką w bardzo niskich temperaturach.

W związku z rozwojem i realizacją nowych projektów szukamy osób, które dołączą do dynamicznego Zespołu pasjonatów, gotowych na nowe wyzwania, doświadczenia i wiedzę.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • samodzielne prowadzenie i nadzór nad projektami instalacyjnymi i budowalnymi
  • opracowywanie szczegółowych harmonogramów projektowych, zakupowych i wykonawczych
  • udział w wyborze podwykonawców, towarów i materiałów
  • prowadzenie negocjacji z kontrahentami
  • monitorowanie jakości prac, terminów i kosztów prowadzonych projektów
  • weryfikacja postępu robót budowalnych, montażowych i instalacyjnych
  • koordynacja robót pomiędzy wykonawcami realizującymi prace
  • organizacja i kontrola procesu uruchomienia obiektu

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień związanych z branżą budowlaną i chłodnictwem
  • doświadczenie w negocjacjach z podwykonawcami i dostawcami
  • doświadczenie w kontroli dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • znajomości obsługi komputera w tym programy pakietu MS Office i oprogramowania do projektowania
  • gotowości do pracy w projektach zlokalizowanych w Polsce i za granicą
  • znajomość języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację
  • komunikatywność, zaangażowanie

OFERUJEMY

  • ambitne wyzwania zawodowe oraz dużą samodzielność w działaniach
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole pasjonatów nowych technologii
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy
  • możliwość długoterminowej pracy w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport po okresie próbnym

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy