Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer regionalny ds. koordynacji z j. rosyjskim

PROFI PERSONAL sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem

  • Onboarding koordynatorów

  • Stanowiskowe szkolenie

  • Informacyjne wsparcie nowych pracowników

  • Otrzymania zamówień na ubranie od koordynatorów (zakup ubrania zgodnie z wymogami)

  • Naliczenie premii koordynatorom oraz brzygadzistom

  • Wprowadzenie koordynatorów do obiektów

  • Grafiki i urlopy koordynatorów oraz brygadzistów

  • Przyjmowania raportów od osoby odpowiedzialnej za hostely

  • Przyjmowania raportów od osoby odpowiedzialnej za samochody.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku od 1 roku

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Język rosyjski lub ukraiński w mowie i piśmie

  • Biegła znajomość MS Office,

  • Skrupulatność i terminowość,

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie; + bonusy

  • Umowa o Pracę

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,

  • Przyjazną atmosfera

  • Stabilne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie;

  • Narzędzia niezbędne do pracy – samochód, laptop, telefon;

  • Miłą atmosferę w pracy;

  • Uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach.

O nas

Nasza firma istnieje od 2017 roku, głównym jej celem jest połączenie człowieka z biznesem robiąc wszystko aby zdobyć zaufanie zarówno od człowieka, i też od przedsiębiorcy.

Profi Personal to nie jest jedną wielu z agencji pracy. Wyróżniamy spośród innych się podejściem do pracy. Pragniemy żeby wszystkie nasze działania nawet najmniejsze, były wykonane na wysokim poziomie. Dzięki czemu Firma szybko się rozwija.