Oferta pracy

Menedżer Regionalny

VIVE Textile Recycling

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii sprzedażowej dla wyznaczonego regionu oraz zarządzanie podległym obszarem (woj. Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Łódzkie, Warmińsko-Mazurskie),

  • Opracowywanie strategii i planów sprzedażowych dla swojego regionu,

  • Wyznaczanie i monitorowanie realizacji celów w zakresie sprzedaży w podległym regionie,

  • Nadzorowanie, koordynowanie i kontrolowanie pracy podległych jednostek VIVE Profit oraz pracy franczyzobiorców zgodnie z przyjętą polityką firmy;

  • Budowanie i rozwój sieci w podległym regionie (otwarcie nowych sklepów) oraz koordynowanie otwarć sklepów franczyzobiorców,

  • Uczestnictwo w budowaniu programów marketingowych firmy oraz wdrażaniu akcji promocyjnych w sieci,

  • Budowanie relacji biznesowych z klientami i obecnymi franczyzobiorcami,

  • Monitorowanie i analizowanie danych rynkowych dotyczących danego regionu, klientów i wyników własnego zespołu,

  • Bieżące przygotowywanie raportów i analizowanie sprzedaży w podległym regionie,

  • Realizowanie i optymalizowanie polityki marżowej,

  • Opracowanie strategii pozyskiwania nowych franczyzobiorców.

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem rozproszoną siecią sprzedaży,

  • Doświadczenie w branży retail (mile widziane),

  • Doskonałą znajomość wskaźników sprzedaży,

  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołami, nastawionymi na osiąganie założonych celów,

  • Praktyczną znajomość przepisów prawa pracy,

  • Wysoką umiejętność organizacji pracy własnej i efektywnego działania pod presją czasu,

  • Czynne prawo jazdy kat. B i pełną gotowość do pracy w terenie od poniedziałku do piątku,

  • Dobrą znajomość MS Office ze szczególnych uwzględnieniem Excela.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z przejrzystym modelem premiowania (podstawa+ premia)

  • Auto służbowe,

  • Telefon komórkowy do Twojego użytku,

  • Bony świąteczne dwa razy w roku,

  • Paczki dla dzieci,

  • Wczasy pod gruszą,

  • Ubezpieczenia grupowe,

  • Karty sportowe,

  • Wdrożenie i pełne wsparcie całego zespołu dla Twojej pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Działając od 29 lat, VIVE Textile Recycling jest liderem branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. Firma stawia sobie za cel stuprocentowe wykorzystanie odzieży używanej, segregowanej każdego dnia w ilości setek ton, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych w Polsce, w pełni skomputeryzowanych linii do sortowania odzieży.

Przewiń do profilu firmy