Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Regionalny w Dziale Sprzedaży

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2019-06-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

    DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Numer referencyjny: MR/06/2019

    Zadania:

    • Przyjęcie, analiza wniosków klientów o certyfikację
    • Prowadzenie promocji i sprzedaży usług będących w ofercie firmy
    • Wystawianie ofert i zbieranie zamówień na usługi firmy
    • Obsługa targów, wystaw, sympozjów, prezentacja usługi u klienta
    • Bieżąca obsługa istniejących klientów i pozyskiwanie nowych
    • Realizacja celów sprzedażowych
    • Raportowanie wyników do przełożonego
    • Współdziałanie z innymi pracownikami w kierunku realizacji celów firmy
    • Właściwe użytkowanie powierzonego sprzętu do pracy
    • Bezbłędne wprowadzanie danych do baz danych
    • Terminowa realizacja powierzonych zadań
    • Zgłaszanie propozycji zmian w organizacji pracy (wnioski racjonalizatorskie)

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Umiejętności organizacyjne
    • Wysoka motywacja do pracy
    • Samodzielność w konsekwencji w działaniu
    • Znajomość obsługi komputera (MS Word, Excel)
    • Prawo jazdy kat. B
    • Zaświadczenia ze szkoleń SZJ

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Benefity / opieka medyczna / karta multisport
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Przyjazną atmosferę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DEKRA Praca Sp z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

    bottom