Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer Regionalny

WINNE POLA sp. z o.o.O firmie

4 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Kierownik

Firma Winne Pola jest profesjonalnym dostawcą win, ale przede wszystkim rozwiązań opierających się o pomysł na sprzedaż, skierowanym do najlepszych restauracji i hoteli na terenie całego kraju. Selektywna budowa oferty produktowej, bardzo wysoka jakość serwisu oraz doskonała relacja z naszymi partnerami powoduje, iż firma Winne Pola jest dziś jednym z najszybciej rozwijających się firm dostarczających wina do segmentu gastronomicznego.

Opis stanowiska:

budowanie strategii sprzedażowej na podległym obszarze

* udział w kreowaniu i realizowaniu strategii firmy

* współpraca z obecnymi klientami

* obsługa w zakresie wsparcia sprzedaży - przeprowadzanie podstawowych szkoleń

* bieżące uzupełnianie danych dot. administracji klientów

Nie oczekujemy:

* WEST 6

* uzależnienia od degustacji

* mistrzostwa story-tellingu

Wymagania:

kreatywność, zaangażowanie, efektywność

* umiejętności sprzedażowych, łatwości w nawiązywaniu relacji

* efektywności, sumienności i samodyscypliny

* dobra organizacja pracy

* znajomości rynku HoReCa szczególnie Premium

* prawo jazdy B

* zanim wyślesz CV odwiedź napisz w max. 3 zdaniach w wiadomości  dlaczego chciałbyś z nami współpracować

Oferujemy:

pracę w dynamicznym zespole w firmie o stabilnej pozycji na rynku z dużym kapitałem rozwojowym

* atmosferę wsparcia i życzliwość

* pracę nastawioną na cele

* profesjonalny proces adaptacyjny

* narzędzia pracy : komputer, samochód, telefon

* atrakcyjne wynagrodzenie ( 4-15 tys netto)

* możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju

* umowę o współpracy pomiędzy firmami

Ogłoszenie archiwalne