Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer Regionu ds. Sprzedaży fotowoltaiki

ABNM GROUP sp. z o.o.

4 50024 500 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów

  • budowanie relacji biznesowych z klientami

  • umiejętności negocjacji

  • raportowanie z działań

  • sprzedaż i pozyskiwanie rekomendacji od klientów

Nasze wymagania

  • komunikatywność i otwartość

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność samodzielnego działania

To oferujemy

  • bardzo wysokie prowizje

  • samochód służbowy

  • leady - kontakty do sprzedaży

  • możliwość zbudowania własnego zespołu z naszą pomocą i zwiększanie zarobków

  • systemy motywacyjne dla najlepszych sprzedawców z dużymi nagrodami

  • szkolenie o wartości 3000zł na dobry początek współpracy

  • pozostałe niezbędne narzędzia pracy

  • zapraszamy także osoby, które już posiadają swoje grupy sprzedażowe i szukają pewnego partnera, który ułatwi im zwiększenie sprzedaży

O nas

ABNM Group zajmuje się tworzeniem zespołów sprzedażowych, cechujących się wysoką skutecznością, dzięki autorskiemu systemowi szkoleń.

Prowadzimy szkolenia, zarówno komercyjne, jak również dla swoich pracowników. Chcesz zacząć sprzedawać na dobrych marżach i z możliwością uzyskania poleceń? Dobrze trafiłeś.