Logo Pracuj.pl

Menedżer Regionu

Grupa Kapitałowa Inter CarsO firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia współpraca z partnerami Inter Cars
  • Wdrażanie i monitorowanie przestrzegania polityki sprzedażowej
  • Rozwijanie kompetencji zespołów handlowych
  • Zwiększanie udziału w rynku oraz realizację planów sprzedażowych
  • Poszukiwanie i wdrażanie najlepszych praktyk rynkowych
  • Udział w zespołach zadaniowych i wdrażanie projektów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość rynku motoryzacyjnego (minimum 3 lata)
  • Wysokie umiejętności interpersonalne: komunikatywność, praca w zespole, rozwiązywanie konfliktów, tworzenie i prowadzenie prezentacji i wstąpień publicznych
  • Doświadczenie w zarządzaniu strukturami sprzedażowymi
  • Praktyczna znajomość systemów franczyzowych
  • Praktyczne umiejętności analityczne oraz wyciągania wniosków
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • Znajomość systemów CRM
  • Gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku,
  • Udział w interesujących projektach zwiększających efektywność sprzedaży
  • Dostęp do narzędzi i systemów opartych o najnowsze technologie
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Rynkowe wynagrodzenie stałe oraz system premiowy

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Grupa Kapitałowa Inter Cars

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Szukasz wyzwań?

Chcesz uczestniczyć w unikalnych projektach sprzedażowych oraz kreować rynek?

Chcesz pracować w zespole, w którym każdy dobry pomysł może być wdrożony w kilka dni?

Zaaplikuj do Nas!

Region działania:

południowo-wschodnia Polska (Małopolska, Podkarpacie, Świętokrzyskie, południowe Podlasie)

Menedżer Regionu, małopolskie